Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

środa, 25 listopada 2009

Będzie nowy blog i strona!

Dwa ostatnie ślubne albumy są skończone. Oznacza to że zakończyłam pracę nad ostatnimi zleceniami w tym sezonie. Czuję ulgę, bo minęła presja czasu, a z drugiej strony dziwnie mi, bo nie bardzo wiem co mam ze sobą zrobić :D

Mam w końcu czas, aby zająć się rzeczami bardziej przyziemnymi - czyli nowym blogiem - odczuwam straszną potrzebę uporządkowania tego co tu jest, poprawą nawigacji - z analizy wynika, że jednak większość wchodzących nie potrafi znaleźć wcześniejszych wpisów :(

Jest już serwer, jest odmena, będzie nowy blog i strona internetowa z prawdziwego zdarzenia! I tu moja prośba do Was - przychodzi tu dziennie ok. 50 osób - więc napewno jest ktoś, kto może pomóc - wykonawcę bloga już mam (na razie nie zdradzę kto to - niespodzianka) natomiast potrzebuję natychmiast kogoś, kto wykonałby projekt strony - no nie jestem alfą, a tym bardziej omegą, nie jestem biegła w htmlu i flashu, żeby to zrobić samej.

Proszę osoby zainteresowane wykonaniem strony internetowej o kontakt mailowy i przedstawienie swojej oferty. Zaznaczam, że mój budżet jest skromny. Proszę wziąć to pod uwagę, nie może się to drastycznie odbić na późniejszych cenach dla klientów.
Katalog Stron Kobiecych Powered by  MyPagerank.Net