Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

środa, 9 września 2009

Ślubnie - Ala i Adam - sesja plenerowa cz. I

Pomimo tego, że przebrnęłam już z obróbką przez zdjęcia z błogosławieństwa rodziców- to nie będę pokazywać tych zdjęć ze względu na ich bardzo osobisty charakter. Jednak na pocieszenie pokażę część materiału z dzisiejszej sesji plenerowej, jest to tylko ułamek tego co się działo :)
Plaża - moja urocza miejscówka, zupełnie na odludziu - nawet przypalana jak Sienkiewiczowski Azja, nie powiem gdzie to jest, z czystego egoizmu oraz snobistycznego zamiłowania do ciszy i spokoju na plaży ;-). Bardzo się cieszę, że nam dziś dopisała pogoda - myślę, że Ten tam na górze chyba się zreflektował, za ten hardcore w sobotę.

1.
Image Hosted by ImageShack.us

2.
Image Hosted by ImageShack.us

3.
Image Hosted by ImageShack.us

4.
Image Hosted by ImageShack.us

5.
Image Hosted by ImageShack.us

6.
Image Hosted by ImageShack.us

7.
Image Hosted by ImageShack.us

8.
Image Hosted by ImageShack.us

9.
Image Hosted by ImageShack.us

A tu już uroczy pensjonacik w Mielnie Villa Siesta, gdzie byliśmy gości Pawła Mroczkowskiego, przyjaciela Młodej Pary. Strasznie szkoda, że jaccuzi nie było dzis dostępne, bo pewnie tam zakończyłaby się ta sesja.

1.
Image Hosted by ImageShack.us

2.
Image Hosted by ImageShack.us

1 komentarz:

  1. zdjęcia są po prostu zjawiskowe - nie tylko te ze ślubu, ale i te dziecięce. Widać w nich życie, ruch, radość - czyli to czego oczekuje wymagający klient. Jak tylko nadejdzie nasz czas - napewno się zgłosimy - nikt inny lepiej niż Pani tego nie zrobi. Gratulujemy oka, wyobraźni i tej plastyki obrazowania. Pozdrawiamy serdecznie Magda i Janusz

    OdpowiedzUsuń

Katalog Stron Kobiecych Powered by  MyPagerank.Net