Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

wtorek, 20 października 2009

Wyciskacze łez...

Praktycznie na każdym weselu nadchodzi ten moment, kiedy młodzi dziękują rodzicom za trud wychowania, kształcenia i okazaną troskę i miłość. Jest to moment swoistego przecięcia pepowiny do dorosłego życia na własny rachunek i w objęciach miłości, która zastępuje tę rodzicielska na rzecz partnerskiej. Mało kto z obserwujących nie ulega magii tej chwili, bo słowa młodych przygotowywane miesiącami, aby oddały rzeczywistą wdzięczność, głęboko chwytają za serce...

Tak bylo i tym razem, kiedy Anetka i Krystian dziękowali swoim Rodzicom... Polały się łzy wzruszenia, pojawiła się tęsnkota za odchodzącą z domu córką i synem , ale i za razem duma z ciężkiej rodzicielskiej pracy - nad wspaniałymi dziećmi, którymi opatrzność obdarzyła obie rodziny. Miłość tej pary jest namacalna, przejawia się w tym jak na siebie patrzą, jak się do siebie zwracają i ile czułości sobie okazują...

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Katalog Stron Kobiecych Powered by  MyPagerank.Net