Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

czwartek, 17 września 2009

Plener nadmorski Anety i Krystiana - trash the dress

Było super. Temperatura powietrza 16 -17 C, temperatura wody mniej więcej tyle samo, porywisty chłodny już wiatr.
Podczas przygotowań, ceremonii i wesela, Młodzi nigdy zwykle nie pytają. Stoję sobie ukradkiem i strzelam z ukrycia, żeby im nie przeszkadzać.
Na plenerze jest inaczej, są już odprężeni, bez napięcia, jakie towarzyszy im w dniu slubu, cieszą się byciem ze sobą. I zawsze pada pytanie do mnie - a co my mamy robić? :D
Odpowiadam im - " Nic" , nie gapcie się w obiektyw, kochajcie się, wygłupiajcie, jakby mnie tu wcale nie było. Nie znoszę zdjęć pozowanych - z nich nigdy nic dobrego nie wychodzi. Ma być naturalnie. Mam nadzieję, że i tym razem tak wyszło.
Zaczelimy od parku w Rusowie z pomnikiem przyrody, potem szybko nad morze, bo szkoda najlepszego swiatla i promyków słońca. Nie sądziłam, że Młodzi zdecydują się na takie fantazje i akrobacje :D, ale bardzo się cieszę, że tak włanie się stało. Niestety dno okazało się kamieniste, labilne, trudno było utrzymać równowagę, ostre kamienie kaleczyły stopy. Gdyby nie to - napewno weszlibysmy dużo głębiej. Dla bezpieczeństwa było do kolan. Podziwam ich entuzjam i odwagę. Obiecałam Anetce, że powieszę tu jedynie telegraficzny skrót naszej zabawy - chce już potem zobaczyć wszystkie zdjęcia i mieć niespodziankę. Dotrzymuję słowa. Jak już oddam całosciowy materiał klientom - dopiero wtedy podzielę się z Wami obszerniejszą relacją.
Enjoy ;)

1.
Image Hosted by ImageShack.us

2.
Image Hosted by ImageShack.us

3.
Image Hosted by ImageShack.us

3a.

Image Hosted by ImageShack.us

4.
Image Hosted by ImageShack.us

5.
Image Hosted by ImageShack.us

6.
Image Hosted by ImageShack.us

7.
Image Hosted by ImageShack.us

8.
Image Hosted by ImageShack.us

2 komentarze:

  1. Love your style, awesome photos and the post processing is great as well :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Thank you very much for your comments I do really appreaciate it a lot. This is a proof that someone is looking at my blog form time to time. Please feel invited to come here as often as you want to :) I try to post at least once a week. Kisses Paula

    OdpowiedzUsuń

Katalog Stron Kobiecych Powered by  MyPagerank.Net