Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

niedziela, 27 września 2009

Weselicho jakich mało

Wrzucam "zajawkowo" jedną fotkę - na razie jeszcze"zajawkowo".
Materiał będzie w całości jak młodzi obejrzą :P.

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us - dobrze mieć "drugiego" :)

oraz ujęcie wypatrzone przez Michała - dzieci na weselu stanowią dodatkowy element oprawy - wątek o dzieciach tej imprezy, jak i innych, pojawi się dopiero w listopadzie - kiedy oddam ostatni ślubny album tego sezonu.
Tutaj świetnie wypatrzone reporterskim młodym okiem - zrobione "jedynie" D80 z pięknym szkiełkiem 50 mm 1,4 - bez jakiejkolwiek lampy - pełen manual, iso 1000! - ponoć "fachowcy" uważają je za nic nie warte bo ponoć "szum nie do przyjęcia" ;-). Pogratulować młodemu rączek jak imadełka :)
Image Hosted by ImageShack.us


Skończyłam cykac Wasze wesele o 2 w nocy, zrzucałam na dyski i przeglądałam wstępnie material do 4 tej :D Poduda 7.30 - i oto tatam .... - zdjęcie "zombi" - w sezonie codziennie tak wyglądam :D - jak nie pstrykam, to obrabiam Wasze perelki :D Ale broń boże nie narzekam - uwielbiam to co robię :)

Image Hosted by ImageShack.us

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Katalog Stron Kobiecych Powered by  MyPagerank.Net