Dlaczego powstał ten blog?

Blog - strona poświęcona artystycznej fotografii ślubnej i dziecięcej powstał z potrzeby serca , aby dać Państwu możliwość zapoznania się z moją skromną twórczością.

Since a lot of visitors from all over the world come to see my blog devoted to artistic wedding and children photography I promiss that after the season is over I do translate all my posts into English. I created my blog because I needed to share my creativity with all of you.


Moim celem jest zatrzymanie w kadrze bezstroskiego dziecinstwa, malowanego słońcem i lizakami, barankami- chmurkami na zawsze niebieskim niebie, salw śmiechu, łez wzruszenia, pierwszych kroków, ważnych momentów, sesji sesji brzuszkowych, sesji noworodkowej, skaramentalnego "tak" oraz każdej innej bezcennej chwili jak bardzo wartej uwiecznienia i dzielenia się szczęściem z innymi.

My main goal in photography is to keep all the priceless moments, happy childhood painted by sun and lolly-pops on alway very blue sky, shapy clouds, bursts of laughter, tears of affection, first steps, maternity and newborn sessions, sacramental "I DO" and all moments of time worth immortality and sharing with others.

Jeśli chcesz posiadać w swoich albumach wyjątkowe ujęcia, ciepłe, pełne emocji - czekam na Twój kontakt. Wykonuję sesję profesjonalnymi pełnoklatkowymi lustrzankami Nikona, jasną optyką oraz oświetleniem. Ceny sesji ustalane są indywidualnie - w zależności od oczekiwań, długości sesji oraz ilości zamówionych odbitek, czasu i nakładu pracy.

If you want to have exceptional photographs, full of warmth and emotions - I am awaiting your contanct - no matter where you live. I am ready to travel wherenever you want me to take your unique photos. My prices are very reasonable. To contact me write : artystycznafotografiadziecieca@wp.pl or call +48 666 569 380.

Jeśli chcesz się skontaktować to pisz: artystycznafotografiadziecieca@wp.pl lub dzwoń 666 569 380 aby sprawdzić dostępność terminu. 

Informuję, że za dojazd w dalsze regiony Polski nie pobieram tzw. "kilometrówki",  a jedynie zwrot kosztów paliwa.

Interesuje Cię śliczne i niebanalne auto do ślubu zerknij tu :

zabytkowa warszawa 223 doślubu


Współpracuję z portalem ślubnym

Fotograf ślubny

piątek, 25 września 2009

To, że nie piszę, nie znaczy, że nic nie robię ;-)

Pracuję pełną parą, zmagając się z poważną awarią komputera i jego fochami - też sobie moment wybrał, żeby odmawiać współpracy, z czasem, życiem Matki Polki, dwoma wywiadówkami w szkole o tej samej godzinie i innymi burzami piaskowymi ;-)
Nie martwcie się Młodzi, jutro powinni dowieść porządną, nową maszynę i wszystko wróci do normy, Wasze zdjęcia są bezpieczne na dyskach zewnętrznych z kopiami zapasowymi - więc bez paniki ;-)

Na moment wyczekiwania mała niespodzianka - dziś zdjęcia "drugiego" shootera ;-)
Pomimo tego, że ma dopiero 14 lat - co budzi wiele obaw i kontrowersji - jego oko jest niezawodne - świetnie potrafi wypatrzeć tzw. moments. Powiem tak - jestem dumna z Michała i z tego co robi, niedługo zacznę się bać konkurencji, która na włąsnej piersi wychowuję :D ALe przecież o to chodzi żeby uczeń przerósł nauczyciela!

Aliszka i Adamie dziś pół zartem pól serio - szukajcie pieniążka za uchem ;-)


Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Image Hosted by ImageShack.us

Adam, stoję tu dopiero 3 minuty i już 4 tysiące mam :)
Image Hosted by ImageShack.us
Drodzy Państwo, najpierw koperta, a potem buziaki ;)

Image Hosted by ImageShack.us

Teraz nie odpalę CI działki, ludzie i paparazzi patrzą!

Image Hosted by ImageShack.us


Krystian i Anetka! Młody chciał takie zdjęcie od "tyłu" - w boju wyszło, "klasycznie" ;-) mam nadzieję, że się spodoba.

Image Hosted by ImageShack.us

Pozdrawiam Was kochani - już niedługo.

2 komentarze:

 1. Fotki super, no prosze ja tez sie zalapalam :)
  hahahah fajny tytul :) pozdrawiam
  Nadal pod wrazeniem... Dorota

  OdpowiedzUsuń
 2. Dorotko Kochana - dziękuję - masz sporo zdjęć - tylko musisz jeszcze poczekać - jak będą gotowe - napewno dostaniesz :)
  Teraz uciekam - nowy komp wlaśnie przyjechał - muszę odebrać :) Pozdrawiam i Buziaki dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Katalog Stron Kobiecych Powered by MyPagerank.Net